Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Informacja o zmianach w Kalendarzu Imprez SZS na rok 2017/2018

Dodano 2017-07-05 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Odbyło się spotkanie Zarządu SZS "Dolny Sląsk" i Koordynatorów Powiatowych i Strefowych naszych imprez. Na spotkaniu ustalono podstawowe zmiany jakie zajdą we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Dolnego Śląska od roku szkolnego 2017/2018. Zmiany te wynikają z reformy szkolnictwa, która obowiązywać bedzie od 1.09.2017 roku. Informację znajdziecie tutaj.

Przedstawiamy również uzgodnione terminy zawodów strefowych i finałów dolnośląskich w przyszłym roku szkolnym. Być może Ci z Was, którzy organizują zawody niższych szczebli będą chcieli już w czasie wakacji zrobić swoje Kalendarze Powiatowe i Gminne. Mamy nadzieję, że terminarz przyda się Wam do zaplanowania działań; znajdziecie go tutaj.

Co prawda nie nowością, ale już obowiązkowym działaniem w nowym roku szkolnym 2017/2018 będzie konieczność zgłaszania Waszych Szkół do rogrywek poprzez System Rejestracji Szkół (www.srs.szs.pl). Duża część szkół nie miała już w tym roku żadnego problemu z zapisami, ale niestety są także szkoły, które nie rejestrują się jeszcze przez SRS. Informujemy, że od 1.09.2017 jest to obowiązek. Przedstawiamy tutaj krok po kroku sposób rejestracji szkoły i rejestracji do poszczególnych zawodów. Mamy nadzieję, że informacja ta pomoże "opornym".

Reklama Powerman

A A A