Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Nowy Kalendarz Imprez SZS na rok 2017/2018

Dodano 2017-08-11 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Tak jak w poniższej wiadomości także nauczycielom zainteresowanym nowym Kalendarzem Imprez Szkolnego Związku Sportowego "Dolny Śląsk" we Wrocławiu przedstawiamy jego wersję internetową (Kalendarz tutaj).

Także to wydawnictwo drukuje się obecnie, a wersja "papierowa" trafi na zainteresowanych nauczycieli, szkół i urzędów za pośrednictwem Koordynatorów Powiatowych SZS na początku września.
W kalendarzu trochę zmian związanych z reformą edukacji. Wiemy, że części nauczycieli podobają się one, część jest niezadowolona, ale już teraz słychać o pomysłach niektórych powiatów na nowe rozwiązania dotyczące przede wszystkim startu w zawodach uczniów VII klas szkół podstawowych; będziemy o nich pisać.

Mamy niestety jedną ważną zmianę w terminarzu. Już po złożeniu Kalendarza do druku okazało się, że termin 6.10.2017 w którym planowany był Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych jest ze względów organizacyjnych zły. Będziemy zainteresowane szkoły powiadamiać o nowym terminie Finału, a najprawdopodobniejsza nowa data to 10.10.2017. Przepraszamy za zamieszanie.

Reklama Powerman

A A A