Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Uzupełnienie wiadomości na temat programu SKS

Dodano 2017-09-05 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego i tym samym II etapu projektu SKS kilka informacji oraz sprostowanie do ostatniej informacj na temat programu.

1. Zajęcia mogą być kontynuowane we wszystkich grupach, w których odbywały się do tej pory tj. do czerwca 2017 r.
2. Zajęcia w tym etapie mogą odbywać się do 30 listopada 2017 r.

3. Należy do tej daty wypracować w sumie 70 h zajęć, prowadząc je 2 lub 3 razy w tygodniu w pojedynczych 1-godzinnych blokach.

4. Nadal należy przesyłać do nas miesięczne skany rozliczeń tak jak w poprzednich miesiącach (dostaliśmy zapewnienie, że już wrześniowe rozliczenie będzie można wygenerować z dziennika elektronicznego i trzeba je będzie uzupełnić jedynie o nr PESEL)
5. Należy przeprowadzić testy sprawnościowe.
6. W
załączniku znajduje się zaktualizowana instrukcja do dziennika elektronicznego, który należy regularnie uzupełniać.
7. Nowi nauczyciele powinni jedynie zarejestrować się w dzienniku ( stworzenie konta),  do końca miesiąca zostaną im przepięte przez operatora wojewódzkiego dane grupy prowadzonej przez poprzednika.

8. Grupę można uzupełnić o nowych uczestników na miejsce tych, którzy odeszli. W wyjątkowych przypadkach możliwa jest wymiana całej grupy ale w takim wypadku prosimy o wcześniejszy kontakt z operatorem. Uczestników, którzy odeszli NIE należy usuwać, a dezaktywować (żeby tego dokonać należy wejść w listę uczestników i wybrać edycję przy danym dziecku. Następnie przy opcji Aktywny należy wybrać Nie i podać powód).

Ponieważ zadajecie Państwo sporo pytań dotyczących dziennika elektronicznego prosimy o dokładne przeczytanie listu Instytutu Sportu; większość z Państwa wątpliwości jest tam wyjaśniona 

 

Reklama Powerman

A A A