Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy do Legnicy na konferencję korfballa

Dodano 2018-02-21 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w drugiej  konferencji metodycznej dla nauczycieli wychowania fizycznego "Korfball -w to mi graj". Konferencja jest bezpłatna a uczestnicy  otrzymają certyfikat jej ukończenia 

Konferencja odbędzie się  26 lutego 2018 roku  w VI LO w Legnicy przy ul .Radosnej w godzinach od 12.30 do 14.00. Tematyka: podstawy nauczania  techniki i taktyki gry w  Korfball według szkoły holenderskiej. Prosimy o zabranie strojów sportowych. Tutaj komunikat szkolenia
Korfball jako dyscyplina sportu znalazł się w nowej podstawie programowej z wychowania fizycznego. W poniedziałek konferencję poprowadzi trener kadry Polski  , uczestnik The World Games, mający w swoim dorobku tytuł Mistrza Świata, Holender Roelof  Koopmans.
Bezpośrednio przed konferencją w godzinach 10.40 do 12.20 będzie można  obserwować lekcję wf i trening sportowy prowadzone przez Roelofa Koopmansa z dziećmi z Gimnazjum nr 1 w Legnicy .
Zachęcamy również do zapraszania do swoich szkół legnickich trenerów korfballa ,którzy z chęcią poprowadzą u Państwa bezpłatny bardzo ciekawy pokaz  tej  nowej dyscypliny np. w ramach lekcji wf.
. Telefony kontaktowe do legnickich trenerów korfballa: 607390864  lub 509510998

 

Reklama Powerman

A A A