Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Brawo uczestnicy Finału Dolnośląskiego Drużynowych Biegów Przełajowych

Dodano 2018-04-07 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: lekka atletyka

Kanał RSS

Tłumnie zjechali się do Oleśnicy i biegacze biorący udział w Finale Dolnośląskim Drużynowych Biegów Przełajowych i ich kibice. Na trasach obok Zamku książąt Oleśnickich trwała zażarta walka o jak najlepsze miejsca indywidualne i drużynowe z udziałem ponad 1000 zawodników. Biegali i ci najmłodsi w biegach Sprawnego Dolnoślązaczka dla klas I - II i III, i ci trochę starsi w dwóch rocznikach szkół podstawowych i ci jeszcze starsi z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych ( trochę szkoda, że w tym roku było trochę mniej uczestników biegów najstarszej kategorii. Świetna, słoneczna pogoda oraz doping dużej grupy rodziców, dziadków i znajomych stworzyło bardzo dobrą atmosferę do biegania, wykorzystaną przez uczestników 11 biegów. Tutaj zamieszczamy wyniki wszystkich biegów indywidualnych.

Tutaj zamieszczamy wyniki drużynowe. Mieliśmy trochę kłopotów z policzeniem ich ze względu na dużą ilość zmian w drużynach szkolnych oraz z wpisami nauczycieli, którzy zgłaszając zawodników trochę inaczej zapisywali im np. nazwę szkoły. Program niestety te różnice wychwycił i przyporządkowywał zawodników do różnych drużyn.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy jaką zamieściły dwa portale oleśnickie: Moja Oleśnica http://galeria.mojaolesnica.pl/galeria-42220.html#popup i Oleśnica 24.com  http://olesnica24.com/Galeria,index,2436,Biegi-na-podzamczu.

Prosimy osoby, które robiły zdjęcia i chciałyby się podzielić nimi o przesłanie nam ich lub linków na naszą stronę FB.

Serdecznie dziękujemy władzom Oleśnicy oraz niezawodnym organizatorom z WKS Oleśniczanka i Powiatowego SZS w Oleśnicy za wielką pomoc w organizacji imprezy. Spisaliście się, jak zwykle, na medal.

Reklama Powerman

A A A