Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Finały Ogólnopolskie Mistrzostw Szkół

Dodano 2018-04-23 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Informujemy, że na stronie Zarządu Głównego SZS http://szs.proit24.pl/kalendarz-imprez/84-zawody-i-imprezy-w-2018-roku/745-kalendarz-zawodow-finaow-ogolnopolskich-dla-szko-podstawowych-gimnazjow-i-szko-ponadgimnazjalnych-organizowanych-i-wspoorganizowanych-przez-szs-w-2018-.html na bieżąco uaktualniane są komunikaty organizacyjne ogólnopolskich imprez sportowych dla szkół. Zainteresowane szkoły, które zdobyły tytuły Mistrzów Dolnego Śląska i tym samym zdobyły prawo do startu w zawodach ogólnopolskich, znajdą tam niezbędne informacje na temat np: Ogólnopolskich Mistrzostw w Sztafetowych Biegach Przełajowych, Tenisie Stołowym, Szachach, Koszykówce, Piłce Ręcznej, Siatkówce i innych dyscyplinach. Prosimy o śledzenie strony i zapisy do imprez przez System Rejestracji Szkół. Prosimy także szkoły, które zdobyły tytuły Mistrzów Dolnego Śląska, a nie mogą pojechać na turnieje ogólnopolskie, o kontakt z SZS "Dolny Śląsk"; spróbujemy namówić na start w tych zawodach szkoły, które zajęły II miejsca w finałach dolnośląskich