Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na kolejną edycję KORMORAN BEACH PARTY

Dodano 2018-05-30 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: inne

Kanał RSS

Otrzymaliśmy, jak co roku, zaproszenie od Prezesa  Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego przy I LO w Legnicy Krzystofa Waszkiewicza, który zaprasza wszystkie szkoły uczestniczące w IMS i Licealiadzie  na XIII Festiwal Plażowych Gier Zespołowych „Kormoran Beach Party - Legnica 2018”.
Zawody odbędą się w terminie

12 czerwca 2018 r.-wtorek     (licealiada- szkoły ponadgimnazjalne)

14 czerwca 2018 r.-czwartek  (igrzyska młodzieży szkolnej-gimnazja i 7 klasy szkół podstawowych) .

Są to jedyne tego typu międzyszkolne zawody w Polsce łączące 4 najpopularniejsze gry zespołowe plażowe: Beach Soccer, Beach Handball, Beach Volleyball-Team i Beach Basketball oraz Drużynowe Przeciąganie Liny na plaży.
Zakładana liczba uczestników to około 750 uczniów i uczennic ze szkół gimnazjalnych,podstawowych(klasy siódme) i ponadgimnazjalnych Legnicy i regionu.Każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.Za miejsca 1-3 medale.Puchary i dyplomy dla najlepszych szkół i wiele nagród indywidualnych. Impreza ma na celu m.in. popularyzację przepięknego legnickiego kąpieliska Kormoran oraz interdyscyplinarną integrację sportowców legnickich szkół  i regionu. .Impreza  jest organizowana przez około 100 wolontariuszy z legnickich szkół.Młodzi menadżerowie sportu i sędziowie nabierają umiejętności i szlifów do pracy w dorosłym życiu.Szczegółowe informacje w załącznikach.
  Jeśli wierzyć uczestnikom  Festiwal Plażowych Gier Zespołowych jest jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowych dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału.
Tutaj komunikat imprezy, tutaj jej plakat, a tutaj lista imienna i zgłoszenie ilościowe.
Zapraszamy bo warto !!

 

Reklama Powerman

A A A