Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Konkurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego

Dodano 2018-06-10 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" we Wrocławiu, w ramach realizacji programu Sprawny Dolnoślązaczek, chce jesienią wydać specjalny Podręcznik dla nauczycieli, który roboczo zatytułowaliśmy " Zabawy Sprawnych Dolnoślązaczków". Ma to być kompendium nowych gier i zabaw możliwych do realizacji z dziećmi z klas I-III. Napisania podręcznika podjęła się grupa naszych wspaniałych współpracowników z AWF Wrocław i Wyższej Szkoły Zarządzania "Edukacja".
Ale, być może najważniejszą część podręcznika, mamy nadzieję, napiszą nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego, którzy od kilku lat realizują na Dolnym Śląsku program Sprawny Dolnoślązaczek i Mały Mistrz. Zapraszamy do podzielenia się z nami i Waszymi Kolegami pomysłami gier i zabaw, które wykorzystujecie w pracy z najmłodszymi Dolnoślązakami. Wasze prace zostaną opublikowane stronach internetowych: www.dolnoslaski.szs.pl i www.sprawnydolnoslazaczek.pl, a najlepsze z nich znajdą się w Podręczniku. To doskonała okazja do zdobycia punktów za publikację.

Patronem Podręcznika i Konkursu jest Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego pani Iwona Krawczyk, która ufunduje specjalne, cenne, nagrody za najlepsze prace. Tutaj ogłoszenie o Konkursie i krótka informacja o sposobie przesyłania Waszych prac.

Już niedługo wakacje i być może chwila czasu na przelanie na papier Waszych pomysłów; zachęcamy

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A