Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wiadomości dla nauczycieli realizujących program Szkolny Klub Sportowy

Dodano 2018-08-27 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Dolnośląska Federacja Sportu i Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk – Operatorzy programu Szkolny Klub Sportowy w województwie dolnośląskim, w związku z kontynuacją programu w miesiącach wrzesień – listopad 2018 roku zawiadamia, że od dnia 3.09. – 30.11.2018 roku możliwa jest kontynuacja programu.  Przesłaliśmy do nauczycieli, którzy do września realizowali program  tabelę w zawierającą ilość wypracowanych godzin w programie SKS w miesiącach luty-czerwiec 2018 r. Przesyłaliśmy ją gdyż:
1. Chcielibyśmy żebyście sprawdzili, czy nasze wpisy ilości godzin przepracowanych przez Was w poprzednich miesiącach zgadzają się z Waszymi zestawieniami i zapisami w elektronicznym dzienniku SKS. Jeżeli zauważycie jakieś rozbieżności prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie z zaznaczeniem jakiego miesiąca dotyczą rozbieżności

2. Przede wszystkim ta tabela ma Wam pokazać na jakim etapie realizacji programu jesteście. Przypominamy, że zgodnie z umową każdy z Was zobowiązał się do przeprowadzenia w okresie: od początku trwania umowy do 30.11.2018 roku 70 godzin zajęć z każdą z grup.
Spora część z Was nie będzie miała z tym kłopotów, ale są, niestety, osoby, które do wakacji wypracowały na tyle mało godzin, że wypracowanie ich w pełnym zakresie stoi pod dużym znakiem zapytania. Prosimy te osoby o zintensyfikowanie działań, tak by prowadzić w w miesiącach wrzesień-listopad zajęcia 2-3 razy w tygodniu i spróbować wypracować zadeklarowane godziny bądź zminimalizować stratę. Prosimy w przypadku niemożliwości realizacji 70 godzin zajęć do końca listopada o przesłanie nam jak najszybciej informacji o prognozowanej przez Was ilości godzin, którą uda się Wam wypracować.
3. W tabeli na czerwono zaznaczone są osoby, którym w grupie brak odpowiedniej ilości uczestników zajęć (przypominamy min. 15 osób) spowodowany niezałączeniem zgód opiekunów na uczestnictwo w zajęciach. Prosimy o jak najszybsze uzupełnienie braków, gdyż nie pozwala nam to wypłacić Wam wynagrodzeń za czerwiec jak również uniemożliwia wygenerowanie przyszłych rozliczeń.

4. W tabeli na żółto zaznaczone są osoby, które pomimo odpowiedniej liczebności grupy (i zgód) nie przysłały do nas rozliczeń za czerwiec. Bardzo prosimy o ich przesłanie do 7.09.2018 r. Ich brak bardzo utrudnia nam zaksięgowanie Waszych wynagrodzeń.

 

 

Reklama Powerman

A A A