Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska w roku 2017/2018

Dodano 2018-08-31 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Szkolnego Związku Sportowego "Dolny Śląsk" zatwierdził wyniki Współzawodnictwa Sportowego Szkół i Powiatów Dolnego Śląska w roku szkolnym 2017/2018. Przedstawiamy Wam tutaj klasyfikację szkół z podziałem na zawody w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży oraz wyniki współzawodnictwa na najlepszy i najbardziej usportowiony powiat. Przypominamy, że do klasyfikacji szkół zaliczanych było 10 najlepszych wyników osiągniętych przez reprezentacje danej szkoły na zawodach od szczebla gminnego do finału dolnośląskiego. We współzawodnictwie na najlepszy powiat brane były pod uwagę wszystkie wyniki osiągnięte przez szkoły danego powiatu w zawodach od szczebla ponadpowiatowego. Natomiast we współzawodnictwie na najbardziej usportowiony powiat sumowaliśmy wszystkie wyniki osiągnięte przez szkoły powiatu w zawodach już od szczebla gminy i dzieliliśmy wynik przez ilość uczniów w szkołach danego powiatu.

Gratulujemy wszystkim szkołom, które znalazły się w tym zestawieniu; i tym, które zajęły czołowe miejsca, ale i tym, którzy choć raz wzięli udział w naszych imprezach. Tych ostatnich namawiamy do zintensyfikowania swojego udziału w roku szkolnym, który rozpoczyna się już za kilka dni.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do udziału prawie 130.000 młodych dolnoślązaków w imprezach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy (ponad 100.000 w zawodach na szczeblu gminy/powiatu i prawie 30.000 na szczeblu ponadpowiatowym). Tutaj podajemy zestawienie ilości reprezentacji szkolnych w poszczególnych sportach w zawodach wszystkich szczebli, a tutaj zestawienie imprez szczebla ponadpowiatowego w ub. roku szkolnym.

Oficjalne ogłoszenie wyników Współzawodnictwa połączone z wręczeniem nagród 10 najlepszym szkołom w każdej kategorii tradycyjnie podczas Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego na Dolnym Śląsku. Do zobaczenia, a teraz miłej lektury

Reklama Powerman

A A A