Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Lekcje z Mistrzem programu Sprawny Dolnoślązaczek

Dodano 2018-11-06 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

UWAGA NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I WYCHOWANIA FIZYCZNEGO PRACUJĄCY W PROGRAMIE SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK.

Do kilku szkół, które zgłosiły chęć organizacji w najbliższym czasie Lekcji z Mistrzem już niedługo przyjadą: mistrzyni świata w karate pani Magdalena Nowakowska oraz nasz znakomity lekkoatleta Rafał Omelko. Przypominamy wszystkim szkołom uczestniczącym w programie, że także Wy możecie zaprosić do siebie znakomitego sportowca, który najpierw poprowadzi lekcję z Mistrzem z wytypowaną klasą, a potem spotka się z dziećmi ze wszystkich klas uczestniczących w programie i opowie o swojej karierze sportowej.

Macie także możliwość zaproszenia do swoich klas dobrych trenerów lekkiej atletyki i piłki nożnej, którzy mogą poprowadzić jedną lekcję dla każdej z klas uczestniczących w programie. Na lekcjach takich korzystają nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele, którzy mogą podpatrzeć "warsztat" trenera, który na co dzień prowadzi zajęcia z młodymi piłkarzami lub lekkoatletami.

Żeby zamówić takie lekcje trzeba napisać do nas maila na adres szs@sport.wroclaw.pl i określić jakie lekcje chcecie u Was przeprowadzić, najlepszy dla Was dzień i godziny oraz podać dane nauczyciela, który koordynować będzie w szkole te lekcje ( imię, nazwisko i telefon). Zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości.

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A