Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zimowych zawodów ciąg dalszy

Dodano 2019-01-09 przez Szymczak Adam w kategorii Zima

Kanał RSS

W ostatnich wiadomościach informowaliśmy Was o zawodach narciarstwa alpejskiego i snowboardu (przypominamy, że planujemy je rozegrać w Lądku Zdroju w dniach 14-19.02.2019 - zgłoszenia do 24.01.2019) oraz o zawodach łyżwiarskich.
Planujemy rozegrać także, jak co roku, zawody w narciarstwie biegowym i biathlonie, z tym, że w tym roku w związku z pracami na Polanie Jakuszyckiej zamierzamy je przeprowadzić w innych lokalizacjach. Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym chcielibyśmy zorganizować w dniach 21-22.02.2019 w Opawie, a Finał biathlonu w tych samych kategoriach szkół w Dusznikach Zdroju w dniu 26.02.2019.

W związku z potrzebą precyzyjnego określenia ilości startujących zawodników bardzo prosimy o jak najszybsze zgłoszenia Waszych reprezentantów przez System Rejestracji Szkół. Co prawda termin zgłoszeń kończy się na ok. 2 dni przed zawodami, ale Wasze wcześniejsze zgłoszenia, które będziecie potem mogli korygować, na pewno ułatwią nam odpowiednie przygotowanie zawodów.
Komunikat organizacyjne postaramy się Wam przekazać jeszcze przed Feriami.

Reklama Powerman

A A A