Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Uwaga! Nauczyciele realizujący program SKS

Dodano 2019-02-28 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Dolnośląska Federacja Sportu i Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” we Wrocławiu – operatorzy programu Szkolny Klub Sportowy przypominają i informują, że:

1. Kończy się właśnie okres, kiedy nauczyciele pracujący w programie mieli obowiązek zarejestrować się w Elektronicznym Dzienniku Zajęć na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl oraz uzupełnić najważniejsze dane w nim, w tym: wykaz zajęć za miesiąc styczeń i luty, wykaz uczestników oraz zamieścić zgody rodziców. Część z Państwa to wykonała, ale niestety jest jeszcze spora grupa nauczycieli, która nie rozpoczęła jeszcze żadnych działań w Dzienniku. Prosimy o natychmiastowe rozpoczęcia odpowiednich działań.

Link do rejestracji dla nowych nauczycieli https://szkolnyklubsportowy.pl/rejestracja
Link do logowania dla osób posiadających już konto https://szkolnyklubsportowy.pl/logowanie

2. Zgody uczestników należy zebrać od wszystkich uczestników zajęć niezależnie czy brali udział w zajęciach w zeszłym roku czy nie.
3. Przypominamy, że do dnia 5.03.2019 r powinniście przesłać do nas Wasze rozliczenia za styczeń i luty wygenerowane z Dziennika i podpisane przez nauczyciela i dyrektora szkoły. Rozliczenia przesyłacie skanem lub możecie ten skan zamieścić w dzienniku załączając je do odpowiedniego miesiąca. Prosimy o dotrzymanie terminu.
4. Otrzymaliśmy informację z Instytutu Sportu, że w wyjątkowych sytuacjach będzie on pozwalał na skomasowanie zajęć w jednostki dwugodzinne. Będą to jednak tylko wyjątkowe sytuacje, a szkoła musi uzyskać pisemną zgodę z Instytutu Sportu na takie rozwiązanie. W przypadku jej otrzymania prosimy o przesłanie jej do nas.

 

Reklama Powerman

A A A