Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

250 biegaczy wystartowało na Polanie Jakuszyckiej

Dodano 2019-03-06 przez Szymczak Adam w kategorii Zima

Kanał RSS

W dniu 5.03.2019 roku na Polanie Jakuszyckiej odbył się ostatni w tym roku nasz finał zimowy. W Finale Dolnośląskim Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Biegowym wzięło udział 250 zawodników. Musieli się oni zmagać nie tylko z trasą, ale także wyjątkowo niesympatyczną pogodą; przez całe zawody wiał silny wiatr i co chwilę padał śnieg. Ale większość zawodników świetnie poradziła sobie z tak trudnymi warunkami, a na specjalne wyróżnienie zasługują najmłodsi, którzy startowali w najgorszych warunkach. Tutaj znajdziecie wyniki indywidualne, a tutaj drużynowe Finału.

Serdecznie dziękujemy Załodze pana Zbigniewa Stępnia z MKS Karkonosze-Sporty Zimowe Jelenia Góra, która przeprowadziła zawody w arcytrudnych warunkach spowodowanych i zmianą terminu i miejsca zawodów, a także kłopotami związanymi z rozbiórką na Polanie pozostałości po Biegu Piastów.

Dziękujemy także Stowarzyszeniu Bieg Piastów za umożliwienie organizacji naszych zawodów.

Będziemy czekać na dobre wieści z Białki Tatrzańskiej, gdzie wybierają się najlepsi nasi zawodnicy, którzy uczestniczyć będą w Finale Ogólnopolskim Igrzysk. Powodzenia

Reklama Powerman

A A A