Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Tłumy biegaczy w Oleśnicy

Dodano 2019-04-07 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

W sobotnim Finale Dolnośląskim Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Drużynowych Biegach Przełajowych biegała młodzież z całego Dolnego Śląska, a co najbardziej cieszy najliczniej obsadzone były biegi z udziałem najmłodszych. Wystartowało w swoich biegach prawie 300 uczniów klas I - III, uczestników programu Sprawny Dolnoślązaczek, a razem z nimi biegła (choć obok trasy) duża grupa rozentuzjazmowanych rodziców. Udała się pogoda, jak zwykle nie zawiedli organizatorzy z Oleśnicy z WKS Oleśniczanka i Powiatowego SZS w Oleśnicy, dobrze spisało się biuro zawodów pod kierunkiem Bogusława Nadobnego (choć miało sporo kłoptów z policzeniem klasyfikacji drużynowej w związku z nieprecyzyjnymi zgłoszeniami szkół). Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowane były w organizację tej imprezy za wzorowo wykonaną pracę.
Dziękujemy Pani Wiceburmistrz Oleśnicy Edycie Małys-Niczypor, która była z nami cały czas pełniąc rolę honorowego startera i wręczając nagrody i medale najlepszym. Dziękujemy nauczycielom, którzy namówili tak dużą ilość swoich podopiecznych do zmierzenia się z niełatwymi trasami, a przede wszystkim dziękujemy młodzieży, że chciało się Wam chcieć. Do zobaczenia w przyszłym roku w Oleśnicy.
Wyniki wszystkich biegów i klasyfikację drużynową znajdziecie na stronie www.nadobny.net/przelaje, a na naszej stronie FB zamieściliśmy sporo zdjęć i linków do nich. Warto zobaczyć jak biegali młodzi Dolnoślązacy.

Reklama Powerman

A A A