Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Konferencje programu Sprawny Dolnoślązaczek

Dodano 2019-05-29 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk we Wrocławiu przesyłał do szkół pismo dotyczące organizacji konferencji szkoleniowych dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy od 1.09.2019 roku rozpoczną pracę z klasami pierwszymi zgłoszonymi do programu SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK. Tutaj treść pisma o konferencjach i druk zgłoszeniowy

Pismo to wysyłaliśmy do wszystkich szkół zarejestrowanych na stronie programu www.sprawnydolnoslazaczek.pl ; także tych które jeszcze nie potwierdziły swojego udziału w przyszłorocznej edycji. Powodem jest trwająca ciągle rekrutacja szkół i klas do programu. Prosimy szkoły, które jeszcze tego nie zrobiły, a chciałyby do programu przystąpić z klasami I, o jak najszybsze zgłoszenie poprzez naszą stronę i ew. zgłoszenie nauczyciela do udziału w konferencji.
 
Przypominamy, że udział nauczyciela rozpoczynającego pracę w programie z klasą I jest jednym z warunków udziału w programie. Na konferencję zapraszamy także współpracujących nauczycieli wf, choć ich udział nie jest obowiązkowy.
 
Prosimy o dotrzymanie terminu zgłoszeń (3.06.) zwłaszcza na konferencję w Głogowie

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A