Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zaczynamy, także sportowy, rok szkolny 2019/2020

Dodano 2019-09-02 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

Z ogromną przyjemnością witamy Was po wakacjach. Wiem, że część z Was chciałaby kontynuować jeszcze wakacyjną labę, ale..... I nawet pogoda dostosowała się do ostatecznego zakończenia wakacji.

A my rozpoczynamy nasze wspólne działania od podzielenia się informacjami na temat nowego Kalendarza Imprez, którego wersję internetową zamieszczamy w newsie poniżej. Prosimy o wpisanie szkoły do systemu SRS (lub uaktualnienie danych) oraz o zapisy do pierwszych imprez, które już w połowie września organizować będą Wasi koordynatorzy powiatowi. Otrzymacie także od nich wydrukowaną wersję Kalendarza, bo prawie wszyscy pobrali ją od nas w ub. piątek.

Przypominamy, że już niedługo pierwsze Finały Dolnośląskie: w dniach 24 i 26.09.2019 r. finały Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej, najpierw w ramach Licealiady, a potem Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Następnie w październiku, najpierw dwubój nowoczesny 4.10. w Nowej Rudzie, potem strzelectwo w dniach 8-11 we Wrocławiu i wreszcie 10.10 Sztafetowe Biegi Przełajowe w Olszynie połączone z Dolnośląską Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego.

Do zobaczenia na stadionach i halach. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach będziecie uczestnikami imprez organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy

Reklama Powerman

A A A