Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Informacje dla Dyrekcji Szkół, Nauczycieli i Sypmatykow programu Sprawny Dolnoslązaczek

Dodano 2019-09-06 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

Pierwsze działania szkól w programie Sprawny Dolnoślązaczek już ruszyły. My także chcemy rozpocząć współpracę przy realizacji programu. Dzisiaj do wszystkich szkół, które zgłosiły klasy I do programu, oraz tych szkół, które współpracowały z nami w dwóch ostatnich latach został wysłany list z najważniejszymi informacjami związanymi ze startem programu. Treść listu tutaj. Przypominamy szkołom, które nie zgłosiły klas I, a które pracowały w programie w ubiegłych latach, że mają możliwość kontynuacji programu, zamówienia wlepek i ew. brakujących legitymacji dla klas II i III oraz brania udziału we wszystkich aktywnościach programu.

Informujemy, że we wrzesniu i na początku października organizujemy, obowiązkowe dla nauczycieli klas I konferencje szkoleniowe. Najpierw, 23.09. konferencja teoretyczna dla tych nauczycieli, którzy nie uczestniczyli w niej w czerwcu, a potem 4 konferencje praktyczne.Tutaj informacja o konferencjach.

I wreszcie informacja o Inauguracji programu Sprawny Dolnoślązaczek w roku szkolnym 2019/2020. W tym roku odbędzie się ona 23.09. w Świebodzicach, a jej głównymi uczestnikami będą dzieci z klas I ze wszystkich świebodzickich szkół, bo w tym roku ich komplet zgłosił się do programu. Oczywiście zapraszamy na Inaugurację wszystkich chętnych Realizatorów i Sympatyków programu. Tutaj zaproszenie i program uroczystości

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A