Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na Finały Lekkoatletyczne

Dodano 2019-09-10 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: lekka atletyka

Kanał RSS

Jak zwykle lekka atletyka, w jej różnych odmianach, rozpoczyna sezon zawodów szkolnych w nowym roku szkolnym. Nie inaczej jest w rozpoczętym właśnie roku 2019/2020. Już dzisiaj zapraszamy Was na najbliższe Finały Dolnośląskie:

1. Szkolną Ligę Lekkoatletyczną dla Szkół Ponadpodstawowych, która odbędzie się 24.09.2019 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Tutaj komunikat Finału

2. Szkolną Ligę Lekkoatletyczną dla Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, która odbędzie się 26.09.2019 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Tutaj komunikat imprezy. Przypominamy, że prawo startu mają mistrzowie Powiatów, 3 najlepsze zespoły z Mistrzostw Wrocławia oraz 2 zespoły z dalszych miejsc z najwyższą punktacją w zawodach powiatowych

3. Sztafetowe Biegi Przełajowe dla wszystkich kategorii połączone z Inauguracją Sportowego Roku Szkolnego w województwie Dolnośląskim. Uroczystości i Finał odbędą się 10.10.2019 w Olszynie. Tutaj komunikat zawodów, a tutaj zaproszenie na Inaugurację.

Będzie o co walczyć na tym Finale, bo oprócz tytułu Mistrza Dolnego Śląska najlepsze zespoły otrzymają prawo reprezentowania naszego województwa na Ogólnopolskim Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych, który odbędzie się także w Olszynie w dniu 29.10.2019 r.

Reklama Powerman

A A A