Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na finały strzelectwa

Dodano 2019-09-20 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

Przypominam, że w dniach 8-11.10.2019 roku na strzelnicy WKS Śląsk na ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu odbędzie się Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie. Prawo startu posiadają reprezentacje szkolne złożone z 5 dziewcząt i 5 chłopców, rocznik 2007 (wyłącznie), które zapiszą się do zawodów przez system SRS (www.srs.szs.pl). Termin ostatecznych zapisów do zawodów, czyli wpisania dzieci, które będą brały udział w zawodach upływa 1.10.2019 o godzinie 12,00; po tym terminu będą możliwe tylko zmiany w składzie Waszej reprezentacji, ale nie będzie można się już zapisać do zawodów.
Przypominam, że obowiązkowo w kolumnie informacje dodatkowe (przy zapisach przez SRS) trzeba wpisać dzień i godzinę kiedy najlepiej dla Was mogłoby się odbyć Wasze strzelanie.
Zawody są w dniach 8-11.10, a strzelania rozpoczynają się o godzinie 9,00 i co pół godziny na strzelnicy może rozpocząć zawody następna ze szkół. Ostatnia godzina strzelań to 14,00.
Postaramy się uwzględnić Wasze prośby o konkretny termin, ale gdyby kilka szkół zapisało się na ten sam termin to będziemy uzgadniali z Wami ew. korektę. Po 1.10.2019 prześlemy do szkół komunikat z terminarzem strzelań poszczególnych szkół. Zapraszamy

Reklama Powerman

A A A