Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Przygotowania do finałów badmintonistów

Dodano 2019-10-17 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

Już niedługo rozpoczną się pierwsze zawody strefowe, które wyłonią tegorocznych finalistów Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Badmintonie. Na razie zgłoszeń w SRS niedużo, ale pewnie nauczyciele czekają z ogłoszeniem składów do ostatniego momentu.
Żeby umożliwić Wam odpowiednie przygotowanie się do zawodów w strefie wrocławskiej i potem w finale dolnośląskim informujemy, że obydwa te finały odbędą się w hali Hasta la Vista we Wrocławiu. Finały strefy wrocławskiej w dniach 13-15.11.2019 - tutaj komunikat, a Finały Dolnośląskie w dniach 27-29.11.2019 - komunikat organizacyjny tutaj.

Prosimy nauczycieli zainteresowanych udziałem w zawodach strefy wrocławskiej o jak najszybsze zapisywanie szkół do tych zawodów. Istnieje możliwość, że zorganizujemy zawody Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej jednego dnia. Ze względu na koszty transportu pewnie wiele szkół byłoby za takim rozwiązaniem. Musimy jednak odpowiednio wcześniej wiedzieć czy uda się przeprowadzić w ten sposób finały strefy.

we Wrocławiu

Reklama Powerman

A A A