Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Jeszcze raz o Systemie Rejestracji Szkół

Dodano 2019-10-24 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Jeszcze raz piszemy o sposobie zapisywania szkół do zawodów Szkolnego Związku Sportowego przez System Rejestracji Szkół www.srs.szs.pl, bo pomimo wielu już wyjaśnień, nadal część nauczycieli ma problem z właściwymi zapisami.
Najczęstszą przyczyną błędów jest przekonanie, że wstępne zgłoszenie szkoły do jakiejś dyscypliny jest jednoznaczne ze zgłoszeniem właściwym, a tak nie jest.

Zgłoszenie właściwe następuje wtedy kiedy zapisujecie konkretnych zawodników do konkretnego etapu zawodów. Prosimy o zapisywanie uczniów na właściwy etap zawodów, bo jest tu sporo błędów, a nauczyciele zapisują zawodników i szkołę np. od razu na wyższy etap.
Przypominamy, że w większości dyscyplin zapisujecie Państwo szkoły na etap powiatowy, na etap 1/2 wojewódzkie - finał strefowy i na wojewódzkie - finał dolnośląski.

Ponieważ musimy odpowiednio przygotować zawody, a przede wszystkim odpowiednio wcześniej zawiadomić uczestniczące szkoły o terminie i miejscu konkretnych zawodów prosimy o dokonywanie zapisów przez SRS jak najwcześniej. Możecie w terminie późniejszym dokonać zmian w składzie Waszej reprezentacji, bo z reguły organizatorzy przyjmują zgłoszenia nawet na dwa dni przed zawodami, więc jest możliwość korekty.

Przypominamy też, że w najbliższym czasie odbywać się będą zawody strefowe w koszykówce 3 x 3 i badmintonie; szkoły zainteresowane proszę o jak najszybsze zapisy

Reklama Powerman

A A A