Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Ważne informacje dla nauczycieli realizujących programu SKS

Dodano 2019-11-22 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Dolnośląska Federacja Sportu i Szkolny Związek Sportowy -  operatorzy programu Szkolny Klub Sportowy zawiadamiają, że w związku z niezrealizowaniem niektórych zajęć (zwłaszcza w kwietniu) duża grupa nauczycieli nie ma szans wypracowania obowiązkowego limitu 70 godzin.

W związku z tym zdecydowaliśmy się na umożliwienie realizacji godzin w terminie 1-13.12.2019, które pozwoliłyby na przepracowanie założonego limitu.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o podpisanie aneksu do umowy i odesłanie go do nas skanem nie później niż do 27.11.2019 . Po tym terminie aneksy nie będą przyjmowane.

Po przepracowaniu godzin, których brakuje Wam do wypełnienia limitu prosimy o jak najszybsze odesłanie nam druku rozliczenia nie później niż do 17.12.2019 r.. Prosimy żeby rozliczenie przesłać najlepiej bezpośrednio po ostatnich zajęciach i informujemy, że rozliczenie, które dotrą do nas po 17.12.2019 nie będą naliczone i wypłacone.

Prosimy osoby, które wypracowały już limit 70 godzin, a nie przysłały jeszcze rozliczenia za listopad o wysyłanie druku rozliczenia już teraz, nie czekając na początek grudnia. Ułatwi to nam księgowanie Waszych rozliczeń.

Przypominamy jednocześnie, że termin zgłoszeń do nowej edycji programu Szkolny Klub Sportowy 2020 upływa 6.12.2019 roku. Założenia i druki zostały do Was wysłane wcześniej, znajdziecie je także na stronie https://www.dolnoslaski.szs.pl/news/1791

 

Reklama Powerman

A A A