Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Ostatni tydzień zgłoszeń do programu SKS 2020

Dodano 2019-11-28 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Tylko do 6 grudnia szkoły moga zgłaszać się do programu Szkolny Klub Sportowy 2020. Przypominamy, że program ten finansowany przez Ministerstwo Sportu pozwala na opłacenie nauczycieli, którzy w szkołach wszystkich typów mogą prowadzić pozalekcyjne zajęcia sportowe. Każda szkoła może zgłosić do programu 2 grupy, a szkoły do których chodzi więcej niż 300 uczniów 3 grupy.

Pomimo ogłoszenia naboru już kilkanaście dni temu na razie zgłoszeń jest niewiele. Możemy przyjąć do programu ponad 1300 grup, a na dzisiaj (28.11.2019 na godzinę 18,00) mamy zgłoszonych tylko niewiele ponad 420 grup. Wykaz szkół, które zgłosiły się dotychczas zamieszczamy tutaj.

Wiemy, że pewnie część z Was czeka na ostatnią chwilę, ale prosimy o nieodkładanie Waszej decyzji do ostatniego dnia zgłoszeń (przypominamy, że ostateczny termin upływa 6 grudnia) i przesyłanie druków zgłoszeniowych jak najszybciej. Ułatwi to nam właściwe przygotowanie wniosku do Ministerstwa Sportu. Informacje na temat programu SKS 2020 i druki zgłoszeniowe znajdziecie na naszej stronie https://www.dolnoslaski.szs.pl/news/1791

 

Reklama Powerman

A A A