Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wkrótce rozpoczęcie zajęć w programie SKS 2020

Dodano 2020-01-08 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Mamy nadzieję, że 16.01.2020 roku zostanie rozstrzygnięty konkurs Ministerstwa Sportu na realizację programu Szkolny Klub Sportowy w 2020 roku.
Ten niezwykle potrzebny program będzie realizowany w naszym województwie od stycznia do końca listopada 2020 roku, mamy nadzieję z udziałem przeszło 1300 grup w szkołach wszystkich typów naszego województwa.

Ponieważ chcielibyśmy żeby program rozpoczął się jak najwcześniej Dolnośląska Federacja Sportu - operator wojewódzki programu oraz współpracujący Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk wysłali do szkół i nauczycieli, którzy zgłosili się do realizacji programu pierwsze informacje oraz niezbędne do rozpoczęcia zajęć dokumenty. Prosimy zgłoszonych nauczycieli o ich wypełnienie i odesłanie nam do 16.01. oraz o rozpoczęcie wstępnych działań, które umożliwią start programu; m.in. zbieranie zgód i zabezpieczenie terminów realizacji zajęć poszczególnych grup.

Natychmiast po otrzymaniu informacji, że możemy przyjąć do programu wszystkie grupy, które się do niego zgłosiły zawiadomimy zainteresowanych i będą oni mogli podjąć pracę.

W mailu, który został wysłany do nauczycieli, wysłaliśmy:
1. Wykaz grup, które zgłosiły się w odpowiednim terminie z podziałem na grupy obsługiwane przez DFS i grupy obsługiwane przez SZS
2. Warunki realizacji programu w 2020 roku
3. List do nauczycieli
4. Umowę zlecenie i załącznik do niej

Jednocześnie informujemy, że najprawdopodobniej będziemy dysponowali jeszcze niewielką pulą miejsc dla szkół, które dotychczas nie zgłosiły się do programu. Prosimy zainteresowanych o jak najszybsze przysłanie zgłoszeń. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie https://www.dolnoslaski.szs.pl/news/1791

Reklama Powerman

A A A