Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na Finały Narciarstwa Alpejskiego i Snowboardu

Dodano 2020-01-14 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

Co prawda do terminu Finałów Dolnośląskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie jeszcze sporo czasu, bo zostaną one rozegrane po feriach, ale już teraz przekazujemy zainteresowanym komunikat organizacyjny imprezy. Chcielibyśmy do 24 stycznia 2020 roku zebrać zgłoszenia szkół przez system SRS, po to żeby ocenić, czy uda nam się przeprowadzić zawody w zaplanowanych terminach.

Finały planujemy rozegrać w dniach 25-28.02.2020 na stoku nr 1 w Lądku Zdroju i zakładamy, że uczestniczyć w nich będzie każdego dnia ok. 100 zawodników. Po to żeby określić, czy zakładana liczba zawodników nie jest znacznie przekroczona, chcemy zebrać zgłoszenia wcześniej, żeby zawiadomić Was o ew. dodatkowym dniu zawodów. Oczywiście, praktycznie do dnia rozegrania zawodów, będziecie mogli dokonywać zmian w składach Waszych drużyn, ale wyłącznie w tych reprezentacjach, które zostaną zgłoszone przez SRS do 24.01.2020.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i już teraz cieszymy się, wspólnie ze Szkołą Le-Ski i Ośrodkiem w Lądku Zdroju, z możliwości spotkania z najlepszymi narciarzami i snowboardzistami.

Reklama Powerman

A A A