Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Dolnośląska Federacja Sportu – operator wojewódzki programu SKS 2020 oraz współpracujący Szkolny Związek Sportowy „Dolny Śląsk” informują, że:

1. Część z nauczycieli nie zarejestrowała się jeszcze w elektronicznym dzienniku zajęć na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl i nie uzyskała akceptacji swojego zgłoszenia. Należy zrobić to niezwłocznie, gdyż nie będziecie mogli rozliczyć się z nami za zajęcia, które odbyły się w styczniu i lutym. Ta wiadomość jest dla nauczycieli, którzy nie rozliczyli się jeszcze z nami w 2020 roku. Jeżeli zarejestrowaliście się już w Dzienniku i uzyskaliście akceptację proszę na nią nie reagować 

2. Przypominamy, że w dzienniku musicie jak najszybciej uzupełnić zgody rodziców Waszej grupy. Zgody te należy zeskanować i dołączyć do konkretnego uczestnika Waszej grupy.Prosimy nie przesyłać zgód do nas.

3. Przypominamy, że rozliczenie za miesiąc styczeń i luty musi zostać przesłane do nas lub dołączone do dziennika nie później niż 5 marca 2020 roku. Prosimy o przyzwyczajanie się do rozliczeń poprzez dziennik; Instytut Sportu wydał w tym roku zalecenie o takiej formie przekazywania rozliczeń. W województwie dolnośląskim w 2020 roku na razie stosujemy obie formy, ale być może będziemy zobowiązani do przyjmowania rozliczeń wyłącznie za pomocą dziennika elektronicznego.

4. Prosimy, przy naborze młodzieży do Waszych grup, o uwzględnienie tej, która nie uczestniczy w innych zorganizowanych formach treningowych. Program SKS jest przygotowany przede wszystkim dla takiej młodzieży

Reklama Powerman

A A A