Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

UWAGA!!! ZMIANA LOKALIZACJI ZAWODÓW NARCIARSKICH i SNOWBOARDOWYCH

Dodano 2020-02-22 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Ze względu na bardzo trudne warunki śniegowe w Lądku Zdroju, uniemożliwiające rozegranie tam zawodów informujemy, że podjęliśmy decyzję o zmianie lokalizacji Finałów Dolnośląskich.

Zawody odbędą się w dniach 25-28.02.2020 r w Zieleńcu na stoku przy wyciągu Winterpol nr 6. Dojście do tras oraz miejsca odprawy technicznej z głównego górnego parkingu w lewo. Umiejscowienie stoku zaznaczone jest na mapce dołączonej do komunikatu organizacyjnego, który znajdziecie tutaj.

Ponieważ zmienia się lokalizacja bardzo prosimy nauczycieli o dokładne przeczytanie komunikatu oraz, po decyzji o starcie w Zieleńcu, o potwierdzenie startu w systemie SRS (postępując zgodnie ze wskazówkami zawartymi w komunikacie)
Szkoły, które deklarowały przejazd na zawody naszym transportem prosimy o ponowne potwierdzenie chęci korzystania z transportu.

Zgłoszenie do SRS i potwierdzenie transportu musi zostać dokonane najpóźniej 24.02.2020 do godziny 12,00. Bardzo prosimy o dotrzymanie tego terminu, bo ze względów organizacyjnych mamy w tej chwili spore zamieszanie, a chcielibyśmy jak najlepiej przygotować się do zawodów


Reklama Powerman

A A A