Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Aktualna tabela Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Sląska

Dodano 2020-05-20 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Po spotkaniu Koordynatorów Powiatowych SZS województwa dolnośląskiego zapadła decyzja o przesłaniu Zarządowi SZS DOLNY ŚLĄSK propozycji zakończenie Współzawodnictwa i obliczeniu jego wyników na podstawie komunikatów z zawodów szczebla gminnego, powiatowego, strefowego i finałowego nadesłanych do biura SZS w nieprzekraczalnym terminie 1.06.2020 roku.

Przedstawiamy tutaj najbardziej aktualną tabelę współzawodnictwa gdzie uwzględnione są wyniki imprez, których komunikaty otrzymaliśmy do dzisiaj. Przypominamy jak "czytać" tabelę. Wyniki każdej szkoły wpisywane są w dwa wiersze. Górny gdzie wyniki są wpisywane kolorem czarnym to punkty za udział w zawodach powiatowych i gminnych. Mistrz powiatu otrzymuje 75 punktów, a kolejne zespoły o 1 punkt mniej. W wierszu dolnym są czerwonym kolorem wpisywane punkty za miejsca uzyskane przez szkołę w zawodach szczebla ponadpowiatowego (strefy, finały dolnośląskie). Ile punktów należy się za konkretne miejsce w tych zawodach jest szczegółowo opisane w naszym kalendarzu. Przypominamy, że każdej szkole zostaną zaliczone wyniki 10 najwyżej punktowanych zawodów (jeżeli w takiej ilości zdążyła wziąć udział) oraz, że w konkretnej dyscyplinie jeżeli zaliczone sa wyniki zawodów ponadpowiatowych, to nie zalicza się wyników zawodów powiatowych czy gminnych.

Jeszcze raz przypominamy wszystkim organizatorom zawodów na wszystkich szczeblach, że ostateczny termin przesłania komunikatów z odbytych imprez upływa 1 czerwca 2020 roku

Reklama Powerman

A A A