Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wieści od prowadzących kursy na stopień Dolnośląskiego Młodzieżowego Sędziego Sportowego.

Dodano 2020-06-02 przez Szymczak Adam w kategorii Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Kanał RSS

Jak część z Was wie od kilku tygodni prowadzimy on-line część teoretyczną kursów na stopień Dolnośląskiego Młodzieżowego Sędziego Sportowego Lekkiej Atletyki i Siatkówki. W tym pierwszym szkoli się prawie 120, a w drugim 70 kandydatów na przyszłych Sędziów Młodzieżowych, a być może także Sędziów Związkowych.
W opinii prowadzących kursy: Macieja Jakubaszka - siatkówka i Filipa Moterskiego - LA uczestnicy nieźle radzą sobie z otrzymywanym materiałem i zdają cząstkowe testy kursów. Mamy nadzieję, że wszystkim uda się zdać test końcowy i przystąpić we wrześniu do drugiej, praktycznej części szkoleń, realizowanej już przez nauczycieli wf w macierzystych szkołach, którym oczywiście pomożemy w przeprowadzeniu zajęć. A potem już tylko końcowy egzamin i mamy nadzieję duża grupa DMSS pomoże w realizacji imprez sportowych w szkołach oraz tych międzyszkolnych.

UWAGA!!!!! Nauczyciele i młodzież zainteresowana kursem DMSS Lekkiej Atletyki. Możemy jeszcze przed wakacjami rozpocząć drugi kurs, który kończyłby się równo z końcem roku szkolnego. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o przysłanie list uczestników, zgodnych z zamieszczonym ogłoszeniem o kursie do dnia 6.06.2020. Kurs mógłby ruszyć w przyszłym tygodniu. ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU, gdyż sędziów, w związku z dużą ilością obiektów lekkoatletycznych, które powstały w naszym województwie w ramach programu "Dolny Śląsk dla Królowej Sportu" bardzo brakuje

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

A A A