Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Najnowsze informacje na temat programu Sprawny Dolnoślązaczek

Dodano 2020-06-05 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" informuje, że wczoraj pocztą mailową z Kuratorium Oświaty przesłał najnowsze informacje na temat działania programu Sprawny Dolnoślązaczek.

Wiadomość ta została wysyłana do wszystkich szkół podstawowych Dolnego Ślaska; do tych które zgłosiły się już do programu na rok szkolny 2020/2021 i do pozostałych, które chcielibyśmy namówić do dołączenia do 210 szkół, które będą go realizować - tutaj list II, a tutaj lista szkół, które zgłosiły się już do programu

W liście II bardzo ważna informacja na temat konferencji szkoleniowych dla nauczycieli klas I, którzy od września przystąpią do realizacji programu. Część teoretyczną tych konferencji będziemy realizowali on-line a w liście są szczegóły tych wideokonferencji - tutaj instrukcja dołączenia do nich. Prosimy o jak najszybsze przekazanie informacji o konferencjach zainteresowanym nauczycielom klas I gdyż udział w nich jest obowiązkowy.

Dla przypomnienia przedstawiamy tutaj List I wysłany do szkół już prawie 3 miesiące temu, gdzie znajdziecie podstawowe informacje na temat działania programu i szczegółowo opisane zasady rejestracji szkół do udziału w programie w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy do złożenia akcesu do Dolnośląskiego programu Sprawny Dolnoślązaczek, którego Patronem jest Województwo Dolnośląskie, odbywającego się pod opieką Kuratorium Oświaty i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A