Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Witajcie po wakacjach

Dodano 2020-09-01 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

Witajcie po wakacjach

I choć początek nowego roku szkolnego trochę dziwny, to mamy nadzieję, że powoli sytuacja epidemiczna pozwoli nam na normalne działanie i będziemy mogli spotykać się z Wami nauczyciele i Wami dolnośląscy uczniowie na zawodach sportowych w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska i podczas realizacji programów aktywizujących dzieci: Sprawnego Dolnoślązaczka, Gimnastyki dla Zdrowia, Szkolnego Klubu Sportowego czy szkoleń na stopnie Młodzieżowego Sędziego Sportowego.

Zbieramy w tej chwili informacje, które z zaplanowanych naszych działań będą możliwe do realizacji w szkołach, a które będziemy musieli zmodyfikować. Mamy nadzieję, że w ciągu pierwszych dwóch tygodni września poznamy te odpowiedzi i będziemy mogli ew. skorygować nasze propozycje. Będziemy też mieli dla Was nowe wyzwania.

Na razie nasza oferta zawodów zawarta w Kalendarzu Imprez, który znajdziecie na naszej stronie, jest aktualna. Rozpoczynamy także działania w programach, których realizacja nie powinna napotykać większych problemów organizacyjnych, bo są realizowane w szkołach z udziałem uczących w nich nauczycieli i uczących się dzieci.

Zachęcamy do jak największej aktywności. Dzieci, w dużej części, pozbawione przez ostatnie pół roku zorganizowanych form ruchu na pewno bardzo jej potrzebują

Reklama Powerman

A A A