Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na Finały Dwuboju Nowoczesnego i Strzelectwa

Dodano 2020-09-09 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Szkolny Związek Sportowy i Współorganizatorzy zapraszają na pierwsze finały dolnośląskie imprez wchodzących w skład Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska w roku szkolnym 2020/2021.
Zdecydowaliśmy się zaproponować szkołom udział w tych zawodach, mając świadomość, że różna może być reakcja rodziców, nauczycieli i dyrekcji szkół, które w nich tradycyjnie uczestniczyły. 
Uważamy jednak, że przy podjęciu odpowiednich kroków, przeprowadzimy imprezy, które będą zachętą do udziału w kolejnych imprezach aktywizujących dolnośląskich uczniów.

Na pierwsze finały zapraszamy do Nowej Rudy, gdzie 1.10.2020 odbędą się zawody dwuboju nowoczesnego w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, tutaj komunikat Finału. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Centrum Turystyczno-Sportowego i Międzyszkolnego Związku Sportowego postaramy się zapewnić, jak zwykle w Nowej Rudzie, możliwość szybkiego biegania i pływania na pięknych obiektach CTS.

Kilka dni później, w dniach 5-8.10.2020 zapraszamy na Finał Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym - tutaj komunikat. Impreza co prawda w obiekcie zamkniętym, na strzelnicy WKS Śląsk we Wrocławiu, ale system jej rozgrywania; o konkretnej godzinie strzelania odbywa reprezentacja tylko jednej szkoły, pozwala na bezpieczne jej przeprowadzenie. Mamy nadzieję, że zawody staną się dla niektórych pierwszą przygodą z tą dyscypliną sportu. Sekcja strzelecka WKS Śląsk, która wychowała już wielu mistrzów, czeka na nowych adeptów.

Podczas wszystkich planowanych na najbliższy okres zawodów organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy będziemy stosowali Zasady Bezpieczeństwa. Wymagać też będziemy od wszystkich uczestników zawodów obowiązkowego dostarczenia bezpośredniemu organizatorowi imprezy Oświadczenia uczestnika zawodów SZS dołączonego do Zasad. Ten obowiązek dotyczy uczestników zawodów, opiekunów, organizatorów i sędziów. Prosimy o jego przestrzeganie. 

Przypominamy o obowiązkowej rejestracji do zawodów przez system SRS

Reklama Powerman

A A A