Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zmieniona formuła Finału Dolnośląskiego SZLA w ramach Igrzysk

Dodano 2020-09-15 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: lekka atletyka

Kanał RSS

Zapraszamy reprezentacje szkół podstawowych na Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

W tym roku za względu na obostrzenia sanitarne zdecydowaliśmy się na inną niż dotychczas jego organizację. Po to by przeprowadzić je w zgodzie z reżimem sanitarnym zamiast jednej dużej imprezy organizujemy Finał w 4 lokalizacjach: Polkowicach, Oleśnicy, Jeleniej Górze i Legnicy. Zmniejszy to liczbę uczestników w każdej z imprez i pozwoli na skrócenie odległości, które muszą pokonać szkoły przyjezdne.
Szkoła, która zdecyduje się na uczestnictwo w Finale wybiera jedną z lokalizacji , a wyniki wszystkich zebrane korespondencyjnie utworzą klasyfikację końcową Finału Dolnośląskiego.

Jak zauważycie w komunikacie organizacyjnym, który zamieszczamy tutaj, zmniejszona została także liczba zawodników wchodzących w skład reprezentacji.

Prosimy w imieniu organizatorów o jak najszybsze zgłoszenia poprzez system SRS i przestrzegania Zasad Bezpieczeństwa obowiązujących na zawodach SZS.

Do zobaczenia na pięknych dolnośląskich stadionach, które mamy nadzieję pozwolą na uzyskanie wspaniałych wyników.

Dziękujemy już teraz Współorganizatorom Finału za pomoc w jego organizacji.

Oświadczenie zawodnika

Reklama Powerman

A A A