Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wyniki Szkolnej Ligi LA IMS

Dodano 2020-09-30 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: lekka atletyka

Kanał RSS

W tym roku ze względu na konieczność dostosowania się do przepisów epidemicznych trochę inaczej wyglądał Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zamian za jedną dużą imprezę zdecydowaliśmy się na organizację 4 mniejszych zawodów, których wyniki korespondencyjnie utworzyły klasyfikację końcową Finału.
Imprezy zostały zorganizowane na pięknych dolnośląskich stadionach w Oleśnicy, Jeleniej Górze, Polkowicach i Legnicy. Dziękujemy ich Gestorom i Samorządom za możliwość startu młodzieży na perfekcyjnie przygotowanych obiektach.

Dzięki takiej organizacji Finału wzięło w nim udział 19 reprezentacji szkolnych dziewcząt i 18 reprezentacji chłopców. Niektóre wyniki bardzo dobre, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę półroczny rozbrat części uczniów ze zorganizowanymi zajęciami ruchowymi.

Mistrzami Dolnego Śląska na rok 2020/2021 zostały dziewczęta ze Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 46 we Wrocławiu i chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Polkowicach.
Tutaj wyniki zawodów. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zawodów.

Serdeczne dziękujemy naszym Współpracownikom z miejscowości w których odbyły się zawody i opiekunom ekip za stosowanie się do Zasad Bezpieczeństwa obowiązujących na naszych zawodach.

Miejmy nadzieję, że wiosną przyszłego roku nasi Mistrzowie będą mogli pojechać do Białegostoku na Finał Krajowy i powtórzyć kolor medali

Reklama Powerman

A A A