Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wyniki Finału Dolnośląskiego Dwuboju Nowoczesnego

Dodano 2020-10-02 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

W dniu 1.10.2020 roku w Nowej Rudzie na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowego odbyły się Finały Dolnośląskie Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym.
I choć w zawodach z powodu obostrzeń epidemicznych wystartowała mniejsza ilość zespołów niż w poprzednich latach to wyniki szkół i poszczególnych zawodników budzą szacunek.

Tutaj komunikat końcowy zawodów. Gratulujemy najlepszym, ale także tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z dwubojem i na razie znaleźli się na dalszych miejscach. Warto startować w takich zawodach w których zawodnik wszechstronny; i dobrze biegający i i dobrze pływający, jest szczególnie premiowany.

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przeprowadzeniu Finałów Dyrekcji Centrum Turystyczno- Sportowego i Kolegom z MZS z Nowej Rudy.

Dziękujemy też Młodzieżowym Sędziom Sportowym z SP 7 Nowa Ruda, którzy pomagali w przeprowadzeniu konkurencji biegowych. To już kolejny Finał Dolnośląski w tym roku z udziałem młodzieżowych wolontariuszy. Podobnie było w Oleśnicy, Polkowicach i Jeleniej Górze na zawodach lekkoatletycznych. Brawa dla młodzieży i ich opiekunów.

Reklama Powerman

A A A