Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Trochę wiedzy nie zaszkodzi"

Dodano 2020-12-07 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

 

Jesteśmy świeżo po spotkaniu z Rafałem Omelko, ale ponieważ wychodzimy ciągle z założenia, że „Trochę wiedzy nie zaszkodzi”, już dzisiaj zapraszamy na kolejny wykład z cyklu.

Tym razem (ponieważ sezon sportów zimowych tuż, tuż) to temat na czasie: "Bezpieczne sporty zimowe ! Jak to jest z tym snowboardem ?"

Wykładowcą będzie dr Piotr Kunysz z AWF Wrocław, od niedawna członek Zarządu SZS Dolny Śląsk, a celem spotkania jest przybliżenie podstawowych zasad bezpiecznego uprawiania sportów zimowych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na najszybciej rozwijającą się dyscyplinę zimową, jaką jest snowboard. Pan Piotr obiecuje, że podzieli się z uczestnikami wieloma cennymi wskazówkami na temat bezpiecznej jazdy na snowboardzie, odpowie na najczęściej zadawane pytania dotyczące wieku rozpoczynania jazdy na desce, czy "zdrowego" ustawienia sprzętu. Opowie o tym, czy lepiej zaczynać jeździć na nartach czy snowboardzie ? My mamy nadzieję, że udzieli też kilku wskazówek jak przygotować formę przed pierwszymi zjazdami.

Zapraszamy 17 grudnia 2020 roku o godzinie 16,00. Spotkamy się na:https://awf-wroc-pl.zoom.us/j/96546607215?pwd=aFdwZThDeFd0cTd5c05xejNFc0kyUT09

Passcode: 485649

 

Reklama Powerman

A A A