Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Nowe filmy na kanale Dolnośląski SZS na YouTube

Dodano 2021-02-09 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

 

 Sądząc z prawie 2400 wejść i niewielu mniej ściągnięć ostatniego filmu z zestawem ćwiczeń dr Krzysztofa Warchoła z Uniwersytetu Rzeszowskiego, które demonstruje jego córka Kamila, przypadły Wam one do gustu. Mamy dobrą wiadomość. Przed chwilą na naszym kanale Dolnośląski SZS na YouTube zamieściliśmy kolejny, już trzeci zestaw ćwiczeń tej pary.

Warto poćwiczyć z Kamilą i jest to zachęta i dla tych najmłodszych, ale także dla tej 90 letniej młodzieży. Ćwiczmy razem, na pewno tego wszyscy potrzebujemy....

Dziękujemy Krzysztofie i Kamilo i czekamy na ciąg dalszy. Zapraszamy na http://www.youtube.com/watch?v=M76mWRTqYe0...


I jeszcze jedna, dzisiaj, wiadomość "filmowa". Od dłuższego czasu myśleliśmy nad opublikowaniem filmów z propozycjami "rodzinnego sportowania"

Nowy program Województwa Dolnośląskiego Sport Lubię To!, a i wcześniejsze działania Szkolnego Związku Sportowego związane choćby z programem Sprawny Dolnoślązaczek, promują rodzinne formy aktywności. Uważamy, że jest to najlepsza droga do sprawności, ale także zaszczepienia młodemu pokoleniu potrzeby całożyciowej potrzeby ruchu.

Dzisiaj na naszym kanale Dolnośląski SZS na Youtubie prezentujemy pierwsze dwa filmy z nowego cyklu "Dolnośląska Aktywna Rodzina". Będziemy na tej playliście zamieszczali filmy z propozycjami na rodzinne, aktywne spędzanie wolnego czasu.

Pierwsze filmy otrzymaliśmy od świetnego nauczyciela z Legnicy Tomka Muraszko. Zobaczcie jak świetnie bawi się ze swoimi synami Jędrkiem i Matim. Jesteśmy przekonani, że obaj synowie na pewno lubić będą sport i aktywność fizyczną.

A może Wy także ćwiczycie z Waszymi dziećmi, wnukami, rodziną? Przyślijcie nam swoje filmy na szs@sport.wroclaw.pl ; chętnie zamieścimy je i pokażemy innym.


Polubcie filmy Tomka i zasubskrybujcie, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, nasz kanał. Warto, bo ciąg dalszy, już wkrótce, na pewno nastąpi......

A dzisiaj zapraszamy na https://www.youtube.com/watch?v=RBip3j50ZdU...

 

Reklama Powerman

A A A