Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Dolnośląski Powerman Sport Duathlon

Dodano 2021-05-11 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

Dzisiaj mija pierwszy tydzień Dolnośląskiego Powerman Sport Duathlonu. 

Ciągle czekamy na nowych zawodników, klasy i szkoły, które zechcą wziąć udział w wyzwaniu. Szczegóły na naszej stronie kilka postów niżej. Przypominamy, że zapisać można się do ostatniego dnia trwania Duathlonu, czyli do 15.06.2021.

Stan na dzisiaj (11.05.2021, g. 12,00)
Ilość zgłoszonych zawodników - 1341
Ilość zgłoszonych szkół - 138
Ilość zgłoszonych klas - 364
Ilość przebiegniętych i przejechanych na rowerza kilometrów od początku Duathlonu - 16210

Ponieważ część z Was wykonała już limit kilometrów wyznaczony dla konkretnej grupy wiekowej w biegu lub na rowerze informujemy, że nadal możecie zdobywać kolejne kilometry, które zapisywać się będą na Waszym indywidualnym koncie.
Skończyłeś walkę - nie trać rozpędu.
Po zakończeniu rywalizacji w zawodach możesz nadal biegać i jeździć w ramach wyzwania. Twój całkowity dystans i czas będzie prezentowany w wynikach. Kolejne aktywności rejestruj w aplikacji lub zegarkiem jako trening bieg uliczny lub bieg górski, rower MTB lub szosowy. Możesz też dalej ładować pliki GPX z innych aplikacji do swoich treningów czyli tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/treningi/ (zielony guzik Treningi na stronie Datasport.pl - logowanie tymi samymi danymi co do aplikacji).

Przypominamy o konkursie na fotografię lub film z Waszych zmagań w Duathlonie. Czekamy na nie pod adresem szs@sport.wroclaw.pl

Reklama Powerman

A A A