Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Ruszamy w czerwcu z zawodami w ramach Współzawodnictwa Szkół Dolnego Śląska

Dodano 2021-05-24 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Sytuacja epidemiczna nie pozwala nam (na razie) na pełną realizację naszych zamierzeń w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska, ale wiemy jak wielkie znaczenie ma, zwłaszcza teraz, aktywność fizyczna dzieci i młodzieży.

Dlatego też zdecydowaliśmy się zaproponować szkołom, nauczycielom i uczniom udział przynajmniej w części zaplanowanych imprez sportowych. Zmieniliśmy regulaminy niektórych z nich, proponujemy kilka lokalizacji ich rozgrywania, po to, żeby zmniejszyć odległości do pokonania przez poszczególne reprezentacje, zmniejszamy składy zespołów szkolnych, itd. Wszystko to po to, żeby zawody były rozgrywane w jak najbardziej bezpiecznych warunkach, a dla uczestników były okazją do przeżywania radosnych chwil związanych z ruchem i spotkaniami z kolegami z innych szkół.

Informujemy o podjętych decyzjach organizacji: Trójboju LA-Zawodów Klas I-IV, Czwórboju LA i Szkolnej Ligi LA w ramach IMS. Prosimy zainteresowane szkoły o zgłaszanie się do udziału w zawodach w wybranych lokalizacjach poprzez System SRS - www.srs.szs.pl. Termin zgłoszeń wstępnych mija 7 czerwca 2021 r. do godziny 12,00

Tutaj zamieszczamy Zasady bezpieczeństwa i Oświadczenie zdrowotne uczestnika

Wkrótce informacje o kolejnych imprezach (tym razem w grach zespołowych), gdyż zamierzamy zorganizować turnieje: piłki nożnej dziewcząt w ramach ID i IMS, koszykówki 3 x 3 w kategorii IMS i Licealiada oraz siatkówki plażowej w ramach IMS i Licealiady.

A jeżeli wszystkie rozmowy potoczą się pomyślnie to zaprosimy także wszystkich chętnych biegaczy na Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Imprezę chcemy zorganizować w sobotę 12.06. w Jeleniej Górze. Szczegóły wkrótce.

Jak widzicie wszystkie imprezy planujemy na świeżym powietrzu; namawiamy więc do udziału w nich

Reklama Powerman

A A A