Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na czerwcowe zawody

Dodano 2021-06-07 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Poniżej zamieściliśmy komunikaty imprez sportowych Współzawodnictwa Szkół Dolnego Śląska, jakie odbędą się w naszym województwie.

Ponieważ wiemy już po Waszych zgłoszeniach, że zawody się odbędą zdecydowaliśmy się otworzyć bramki Systemu Rejestracji Szkół umożliwiając dłuższą rejestrację Waszych reprezentacji na wybrane imprezy. Terminy zgłoszeń do poszczególnych imprez znajdziecie na stronie www.srs.szs.pl, po znalezieniu interesującej Was dyscypliny.

Przypominamy, że odbędą się zawody lekkoatletyczne: Zawody klas I-IV, Czwórbój, Liga LA w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, koszykówka 3 x 3, siatkówka plażowa i piłka nożna dziewcząt oraz Drużynowe Biegi Przełajowe.

A w związku z Biegami, czyli w tym roku PRZEŁAJAMI POD CHOJNIKIEM informujemy, że możecie zgłaszać także Waszych uczniów indywidualnie, a te szkoły, które wystawią 4 uczennice lub 4 uczniów w odpowiedniej kategorii wiekowej sklasyfikowane zostaną drużynowo.

I oczywiście przypominamy o biegach SPRAWNEGO DOLNOŚLĄZACZKA w ramach jeleniogórskiej imprezy. Zapraszamy na nie wszystkich chętnych najmłodszych biegaczy z klas I-III

Reklama Powerman

A A A