Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Wyniki kolejnych Finałów Dolnośląskich

Dodano 2021-10-07 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

W dniach 4-6.10.2021 odbyły się kolejne Finały Dolnośląskie w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska.

W dniach 4-5.10 na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław strzelali aż miło reprezentanci 20 szkół, a razem z nimi ich opiekunowie. Kilka wyników indywidualnych i drużynowych wręcz imponujących. Gratulujemy i mamy nadzieję, że następcy Mistrzów wychowanych przez WKS Śląsk Wrocław, którzy wzięli udział w naszych zawodach, już niedługo pokażą się na strzelnicach Polski i poza jej granicami.

Wielkie podziękowania dla zespołu organizatorów kierowanych przez Roberta Pietrucha i Monikę Łysiak za organizację Finału.

A wczoraj 6.10. w Nowej Rudzie odbył się finał Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym. W zawodach startowały 44 reprezentacje szkolne biegając i pływając na pięknym obiekcie CTS w Nowej Rudzie. Mamy za sobą dwa finały, których zawodnicy mogą potencjalnie rozpocząć przygodę z pięciobojem nowoczesnym; może warto się zainteresować ich wynikami?

Ciekawostką zawodów był czwarty, kolejny złoty medal braci Mateusza i Wojciecha Okonia z SP 3 Oleśnica. Wygrywali najpierw w Igrzyskach Dzieci, a w tym roku, po raz drugi zostali mistrzami Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

Dziękujemy załodze Międzyszkolnego Związku Sportowego w Nowej Rudzie za pomoc w organizacji Finału, a Prezesowi CTS za życzliwość i udostępnienie obiektów.

Tutaj wyniki strzelectwa sportowego, a tutaj dwuboju nowoczesnego

Reklama Powerman

A A A