Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy do udziału w Dolnośląskim Konkursie "Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia"

Dodano 2021-11-02 przez Szymczak Adam w kategorii Uwaga: ważne!

Kanał RSS

Szkola aktywnaSzkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk" i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego zapraszają wszystkie szkoły Dolnego Śląska do udziału w I edycji konkursu "Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia"

Chcielibyśmy poprzez Konkurs w specjalny sposób promować te szkoły, które angażują się w ponadstandardowe działania w kierunku aktywizacji całej społeczności szkoły. Wiemy, że są w naszym województwie takie placówki, które nie tylko uczestniczą swoimi reprezentacjami w zawodach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Dolnego Śląska, ale starają się wciągnąć w działania aktywizujące wszystkich uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

Mamy nadzieję, że Konkurs pozwoli na stworzenie pakietu "dobrych praktyk", z których będą mogły skorzystać inne placówki.

Dyrektorze, Nauczycielu wychowania fizycznego, zgłoś swoją szkołę do Konkursu, którego regulamin przedstawiamy tutaj. Wiemy jak ciężko jest namówić nauczycieli wf do pochwalenia się, ale uważamy, że warto. I po to żeby pokazać Wasze doświadczenia, ale także zdobyć nagrodę o wartości 5.000 zł z przeznaczeniem na specjalną, szkolną imprezę sportową, oraz dofinansowanie do udziału w specjalnym obozie Laureatów.

Wysłaliśmy list, wraz z regulaminem do wszystkich szkół; liczymy, że w najbliższych dniach będziemy mogli przedstawić pierwsze doniesienia ze szkół, które zechcą wziąć udział w Konkursie.

ZAPRASZAMY

Reklama Powerman

A A A