Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Zapraszamy na Finały Dolnośląskie w Indywidualnym Tenisie Stołowym

Dodano 2021-11-09 przez Szymczak Adam w kategorii Komunikaty: sporty indywidualne

Kanał RSS

Już w przyszłym tygodniu odbędą się pierwsze Finały Dolnośląskie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Będą to szczególne zawody dla uczniów biorących udział w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej, bo nasze zawody finałowe połączone są z Memoriałem Zenona Baranowskiego - świetnego nauczyciela i trenera tenisa stołowego.

Ten Finał, a także Finał Igrzysk Dzieci odbędzie się w ukochanym miejscu pana Zenona - Gierałtowcu. Zapraszamy do gościnnej Szkoły Podstawowej w Gierałtowcu. Tam 16.11. odbędzie się finał Igrzysk Dzieci, a 17.11. finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Obydwa Finały z Honorowym Patronatem Wójta Gminy Złotoryja pana Jana Tomczyszyna. Tutaj komunikat organizacyjny i plakat obu Finałów.

Natomiast uczestników finału Licealiady zaprasza Brzeg Dolny, gdzie 18.11. w hali MOSiR odbędą się ostatnie zawody z udziałem 24 najlepszych zawodników w tej kategorii wiekowej wyłonionych w eliminacjach w strefach: jeleniogórskiej, legnickiej, wałbrzyskiej i wrocławskiej. Tutaj komunikat i plakat Finału Licealiady.

Zapraszamy, przypominając szkołom, których reprezentanci awansowali do Finałów o zgłoszenie, w odpowiednim terminie, tych zawodników poprzez System Rejestracji Szkół.

 

tenis stołowy tenis stołowy

Reklama Powerman

A A A