Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano 2009-10-14 przez Szymczak Adam w kategorii Różne

Kanał RSS

Drodzy nauczyciele

Coraz mniej modne jest składanie życzeń z takich okazji jak Dzień Edukacji Narodowej - tradycyjnie zwanym Dniem Nauczyciela.

Pomyśleliśmy jednak sobie, że być może nikt nie będzie specjalnie otwierał naszej strony internetowej, aby tam takich życzeń szukać, ale jeżeli już ktoś na tę stronę wejdzie, i takich życzeń tam nie znajdzie, może poczuć się zawiedziony.

Wiemy, że wszelkie dobre słowo jest nośnikiem pozytywnych wartości i jeżeli komuś z tej okazji zrobi się miło, to i nam będzie miło.

Nasze życzenia mają też charakter zobowiązania, że Wasza organizacja - Szkolny Związek Sportowy będzie wszędzie, gdzie tylko się da, wspierać Was w waszych oczekiwaniach, a nade wszystko tak organizować sport szkolny, byście w nim znajdowali źródło słusznych satysfakcji wychowawczych i edukacyjnych.

Parafrazując słowa Józefa Piłsudskiego : Z Wami zrobić cokolwiek nie jest łatwo, bo stawiacie wysokie wymagania, ale bez Was zrobić cokolwiek zupełnie nie jest możliwe.

Więc choć dzień ten jest zimny, pogodowo dla takiego święta całkiem niestosowny, niech w Was samych dzieje się słońce i ciepło.

Reklama Powerman

A A A