Logo SZS Dolny Śląsk Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk

Skocz do: Treści, Menu, Wyszukiwarki

Rozpoczynamy program SPRAWNY DOLNOŚLĄZACZEK

Dodano 2010-09-08 przez Szymczak Adam w kategorii Sprawny Dolnoślązaczek

Kanał RSS

Jak już wielokrotnie pisaliśmy od bieżącego roku szkolnego wspólnie ze 160 szkołami podstawowymi Dolnego Śląska i prawie 13.000 dzieci z klas I - III rozpoczynamy program Sprawny Dolnoślązaczek. Mamy nadzieję, że zaproponowane w nim rozwiązania pozwolą na zwiekszenie aktywności fizycznej najmłodszych Dolnoślązaków i zachęcą ich do poznawania nowych form aktywności fizycznej.
Oficjalna inauguracja programu nastąpi 16 września 2010 roku na konferencji nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy zgłosili się do programu. Tutaj znajdziecie list jaki przesłaliśmy do Dyrekcji szkół  z zaproszeniem na konferencję.
Otrzymujemy ciągle aktualizacje ilości dzieci i klas, które przystąpią do programu, a najbardziej aktualną listę znajdziecie tutaj.
Na konferencji nauczyciele otrzymają Poradniki, legitymacje i wlepki niezbędne do prowadzenia programu, ale już dzisiaj przedstawiamy Wam internetową wersję Poradnika.

W imieniu wszystkich osób i instytucji, które wspierają program:
Patronów - Marszałka Sejmu RP pana Grzegorza Schetyny, Marszałka Województwa Dolnośląskiego pana Marka Łapińskiego i Wojewody Dolnośląskiego pana Rafała Jurkowlańca
Sponsorów - Banku Zachodniego WBK S.A. i Telefonii Dialog S.A.
Organizatorów - Szkolnego Związku Sportowego " Dolny Śląsk " we Wrocławiu i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskieo
i Opiekuna Merytorycznego - Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
prosimy pomagajcie nauczycielom i dzieciom zaangażowanym w program i trzymajcie kciuki za jego powodzenie

Sprawny Dolnoślązaczek

A A A